1 / 5
Kafemat brio 250 expresso ekspreso kafemati zrno
750 €
23.09.2022 18:33

Охрид / Охрид

Prodavam kafemat brio 250 , pravi odlicno kafe so besprekoren kvalitet. Kafematot e so melnica .
Ima komplet dva citaci i hartien i monetaren .

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

////——////
Потврден огласувач
078318556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам