1 / 1
Продавам Гарнитура!
10.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.07.2022 17:11

Ѓорче Петров / Скопје

Се продава аголна гарнитура.Гарнитурата е со големина: 290x210 со 240x150 за спиење.
Телефон:078866010

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Мабел
Потврден огласувач
078866010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам