1 / 4
Prodavam traktor t 40 so 1800 casa
2.600 €
01.12.2022 09:57

Скопје Центар / Скопје

Prodavam traktor duplak vo ispravna sostojba traktorot ima 1800 rabotni saata na traktorot sve fukcionira bez zameni fiksna cena 2600 evra

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

,,,,,,,xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Потврден огласувач
075579448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам