1 / 5
Zolta garnitura
400 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2022 22:37

Аеродром / Скопје

Zolta garnitura za sedenje vo odlicna sostojva dobro socuvana, so trosed, dvosed i fotelja.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Viktorija
Потврден огласувач
075273025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам