1 / 4
Prodavam skoro nova pravosmukalka Daewoo
1.200 МКД
10.07.2022 01:30

Аеродром / Скопје

Prodavam skoro nova pravosmukalka Daewoo RC360R, 800w
Pravosmukalkata e mala kompaktna i ima potenciometar i indikator za polna kesa

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070338008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам