1 / 5
Samsung freestyle Proektor
700 €
21.09.2022 07:11

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Prodavam samsung freestyle Proektor lesen e samo 800 grama sekade moze da se nosi pravi slika Do 100 inch 2.54 metra dijagonala odlicen e za Fudbal filmovi...na nego ima YouTube netflix iptv moze da se instalira(isto meni kako samsung tv) se porzuva telefon...Na YouTube imate poveke informacii
Cenata e 800evra (vo makedonija se mnogu poskapi Neptun go prodava po cena od 69,999 deen)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Домашно кино

Се продава од:

veljo
Потврден огласувач
077 845 845
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам