1 / 2
Orginalen adapter za HP 19.5V 2.31A 45W
1.000 МКД
Цената е фиксна
11.07.2022 07:58

Куманово / Куманово

HP 19.5V 2.31A 45W Blue Tip 4.5x3.0mm AC/DC Power Charger Adapter

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Полначи / Адаптери за струја

Се продава од:

Master68
Потврден огласувач
071218980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам