1 / 1
HP Laptop Power AC Adapter / Charger 19.5V 3.3A 65W
1.200 МКД
Цената е фиксна
11.07.2022 08:02

Куманово / Куманово

HP Laptop Power AC Adapter / Charger 19.5V 3.3A 65W

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Полначи / Адаптери за струја

Се продава од:

Master68
Потврден огласувач
071218980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам