1 / 1
Macbook pro Retina 15 Mid 2015
600 €
24.10.2022 09:53

Куманово / Куманово

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Macbook pro 15 Retina kako nov i7 16 ram 512 Storage ssd Mac OS Monterey!

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од: Претпријатие

AksaComputer
S.Nikustak
Потврден огласувач
072605900
Испрати Е-маил до огласувачот

Macbook pro 13 i5 8GB Ram 250SSD

160 €

Macbook pro retina 15 mid 2014

560 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам