1 / 6
Volkswagen VW Golf 1 1982g
По Договор
09.12.2022 19:55

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1982

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

60000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

VW Golf 1 .1982g. 1.3. 44kw.
бензин плин
прв сопственик
регистриран сервисиран
4нови гуми нов акумулатор
цена по договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
070316018
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам