1 / 1
Klip za CZ i JAWA
2.000 МКД
14.10.2022 16:01

Прилеп / Прилеп

Марка:

Jawa

Вид:

Останато

Година:

1980

Модел:

Jawa

Klip za cz175cc, jawa350cc, jawa90cc, i jawa350cc

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Zvonko
Потврден огласувач
76558000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам