1 / 12
Subaru Forester 4x4
По Договор
09.08.2022 13:00

Долнени / Прилеп

Марка:

Subaru

Модел:

Forester

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

108 kw / 147 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava subaru forester 2.0 disel uvezen od ch redovno servisiran servisna kniska 210 000 km pominati novi gumi start/stop shiber golem bes niedna mana za seriozni kupuvaci bes zameni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zera
Потврден огласувач
070859102
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам