1 / 12
Subaru Forester 4x4
По Договор
22.09.2022 07:17

Долнени / Прилеп

Марка:

Subaru

Модел:

Forester

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

108 kw / 147 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava subaru forester 2.0 disel uvezen od ch redovno servisiran so servisna kniska i golemi servisi napraveni 190000 pominati bes niedna zabeleska za seriozni kupuvaci i bes zameni contakt tel. 071 863 524

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zera
Потврден огласувач
070859102
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам