1 / 6
Metal zlato detektor do 2m diskriminacija
250 €
11.09.2022 10:52

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Metal zlato detektor do 2m diskriminacija

Категорија: Останато

Се продава од:

eMacedonia
Потврден огласувач
079277007
Испрати Е-маил до огласувачот

GP Pointer 2 model 2022 metal detektor

2600 €

Metal zlato detektor detector do 2.5m

349 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам