1 / 3
Se prodavaat komplet zelezni kreveti
1 МКД
26.07.2022 13:00

Охрид / Охрид

Se prodavaat komplet zelezni kreveti so moznost za krevanje na sprat. Cena po dogovor.
Broj za kontakt : 070 501 172

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Vojo
Потврден огласувач
070501172
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам