1 / 12
Se prodava Samsung Galaxy S22+ 256gb
50.990 МКД
01.08.2022 13:28

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy S22+

Боја:

Green

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se prodava cisto nov, nekoristen Samsung S22+ kupen od Telekom 55.000den. Telefonot e skroz nov, ne e koristen samo kutijata e otvorena.
Moze i zamena so Samaung S22 Ultra

So telefonot ima gratis Galaxy Buds Pro

Kontakt 070210588 Sasko

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
072559988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам