1 / 1
Xbox One S
12.000 МКД
Цената е фиксна
21.09.2022 09:20

Бутел / Скопје

odlicna konzola so 4 k grafika i mnogu igri na 1 Tb Hdd (microsoft gamepass) ,komplet so original kontroler)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / XBOX

Се продава / Можна е замена од:

Lazor
Потврден огласувач
075414928
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам