1 / 7
SE IZDAVA NOV 4-SOBEN STAN VO CENTAR - MVR
700 €
24.09.2022 09:16

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

110 m²

Греење:

Централно

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Центар, МВР

шифра- 606

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува НОВ четворособен стан во Центар во близина на главниот влез на МВР. Станот се наоѓа во нова зграда, комплетно е наместен со нов мебел и бела техника, поседува и сопствено пракинг место во подземна гаража.

- 110м2
- дневна + кујна + трпезарија
- спална+ 2 детски соби
- тераса
- бања+гостински тоалет
- 7 кат со 2 лифта
- греење централно
- паркинг во подземна гаража

цена: 700еур+режиски трошоци

☎ 071 343 224
071 343 221
075 445 667
✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 2-MIDA

550 €

SE IZDAVA UBAVO NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR, BUNJAKOVEC

320 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам