1 / 11
City Bike Gradski Velosiped Jupiter
10.000 МКД
11.000 МКД
04.02.2023 20:29

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Gradski Velosiped Jupiter Millennium 7

Proizveden vo Danska

Ram: Aluminium Serija 7005

Golemina: 58cm

Bandazi/Obraci: Jupiter

Osovini: Shimano Nexus

Kocnici: Shimano Nexave

Menuvaci Shimano Nexus 7-brzini

Sediste: Jupiter D1

Gumi: Novi Rubena

Cenata na ovoj velosiped koga e kupen nov bese 6999,00 danski kruni, odnosno 940,00evra.Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dragan
kl.Ohridski 16,Bitola
Потврден огласувач
075 436 639
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам