1 / 10
BMW F20 116i
9.400 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.09.2022 12:53

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

116

Година:

2012

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

СЕ ПРОДАВА ✅

BMW F20 116i 136кс 2012 годинаОпрема на автомобилот:


Сензори за дожд

Сензори за светлина

Сензор за светлина на ретровизор

Autohold

Aux

Паркинг сензори назад
Греачи на седишта

Електрика на стакла напред и назад

Двозонски климатроник: напред и назад

Електрика, греачи и лед жмигавци на ретровизори

Два оригинални клуча

Ambient light

Full Led, кратко, долго, дневни, позиција и магленки

17 ‘’ Бандажи со летни гуми и
16 " Бандажи со зимски гуми

Затемнети стакла ( атестирани и пишани во сообрaќања)

Направен голем сервис и сменети дискови и плочки пред 15.000км.

Регистрирана со зелен картонЗа повеќе информации, контакт телефон:

☎️076-201-211 ☎️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076201211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам