1 / 2
Pojacalo Beniton
6 €
02.12.2022 13:21

Карпош / Скопје

Prodavam pojacalo Beniton vo izvonredna sostojba od domasna kolekcija zaedno so Sansui radio tuner.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

IGOR
Потврден огласувач
070220049
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам