1 / 2
PRODAVAM ALCATEL 3080 4G NOV NEOTPAKUVAN
1.500 МКД
Цената е фиксна
01.09.2022 15:17

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Alcatel

Модел:

ALCATEL 3080 4G

Боја:

Black

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

PRODAVAM MOBILEN TEL ALCATEL 3080 4G,NOV NEOPAKUVAN POEDNOSTAVEN MODEL, TELEFON POGODEN ZA LICA VO GODINI I POSTARI LUGE, MEMORIJA 128MB , RAM 64MB, BATERIJA 1530 MAH LI-ION, EKRAN 2,4 INCA, 240*320PX, TEZINA 90 GR, SLOT ZA MICRO SD MEMORISKA KARTCKA MAX DO 32 GB, NANO SIM KARTICKA, POD GARANCIJA !!!

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
078473235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам