1 / 5
DAF XF460 EURO 6
1 €
13.08.2022 08:00

Прилеп / Прилеп

Vo odlicna sostojba
retarder
sekundarna klima
2015 godina
690.000km

Prikolka Krone standard
2018 godina proizvodstvo

KONTAKT:
075259493

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076259493
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам