1 / 2
Тепих
290 €
Цената е фиксна
14.07.2022 12:45

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Должина: 3м
Ширина: 2м

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Биљана Здравкоска
Потврден огласувач
078448424
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам