1 / 12
VW PASSAT CC 2011 2.0TDI R-LINE 125KW170KS
13.500 €
Денес 20:29

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

CC

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

☎️071-985-494 ☎️
EKSTRA SOSTOJBA FABRIKA
FULL SERVIS
AVTOMATIK
4X4
NAVI
4 NOVI GUMI
R-LINE

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljupce Gjorgjieski
Потврден огласувач
071985494
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам