1 / 6
Најнов Pure Sine Wave Power INVERTER 12V/230V - 3500W!
240 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.09.2022 04:35

Сопиште / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Најнов Pure Sine Wave Power INVERTER 12V/230V-3500W.
Peak Power 3500W,
Rated Power 1700W!
Одличен Инвертер за средно моќни Соларни системи (фото волтаици) во куќа, викендица, камп комбе или приколка итн,...
Проверен и тестиран ИНВЕРТЕР!
Купувајте нови тестирани инвертери со чиста синусоида како напонот на мрежата за да не фрлате џабе пари во бунар!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Соларните апарати енергија

Се продава од:

High-End tube preamp
Потврден огласувач
075616218
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам