1 / 9
KAWASAKI VERSYS VERSUS 650CC 2009 GOD..EKSTRA..
3.450 €
Цената е фиксна
25.11.2022 18:31

Прилеп / Прилеп

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2009

Модел:

VERSYS

Километри:

35000

Motorot e odlicen
Uvezen od italy
Ne pajdzan
Ne e sprican
Mehanicki top sostojba
2009 god. Vo homologacija
Plate i site davacki do registracija
Mozna e zamena za zamena 4000e
Dva kluca
075 886 555

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

STOLE
Потврден огласувач
075886555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам