1 / 4
iphone 11 64GB FULL PACK
375 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.11.2022 15:11

Кратово

Испраќам по карго    

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iphone 11

Боја:

Останато

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

iphone 11 64GB FULL PACK ekstra socuvan bez grebnatini (so telefonot sleduva staklena folija i tri maski). Telefonot e vo odlicna sostojba raboti perfektno.
Battery health 86%
Face ID raboti

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Андреј
Потврден огласувач
071633889
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам