1 / 4
Novi Klima uredi , Prodazba i Montaza
По Договор
21.09.2022 20:44

Куманово / Куманово

Продаваме и монтираме нови клима уреди од брендовите
▪️Favorit
▪️Hisense
Цени од 23000ден до 45000ден.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава од:

D A R K O
Потврден огласувач
072932718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам