1 / 6
MICHELIN 2 letni gumi 235/45/18
1.700 МКД
19.11.2022 13:19

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

235

Висина:

45

Дијаметар:

18

2008 godina
Ne se krivi, ne se kruti, ne se jadeni od strana
Solidna shara
Kontakt 004915155226526 Viber

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Lkw
Потврден огласувач
079 323 812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам