1 / 4
Se prodava kujca vo Prilep
7 €
28.09.2022 11:31

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

8

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

160 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Запад

Адреса:

Сава ковачевич 1А

Се продава куќа во Прилеп, Марино маало, на два спрата по 110 квадрати од кои долниот е целосно реновиран.

Лице за контакт: Олга - 070/983-090

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
079223855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам