1 / 3
Се продава комплетно наместена спална
1 €
Цената не е фиксна
16.07.2022 14:09

Крива Паланка / Крива Паланка

Се продава спална соба Кралица словенско произвотство со нов душек 1500е,Плакар од БУЈОТО со димензии 3м на 2.30цм 1000е

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

Slobodan Petrovski
Потврден огласувач
071213153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам