1 / 9
Toyota Corolla 1995g
1.199 €
23.11.2022 21:21

Прилеп / Прилеп

Марка:

Toyota

Модел:

Corolla

Година:

1995

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Toyota Corolla 1.3.55.kw.бензин плин.1995.г. во одлична состојба. Електрични стакла серво нов акумулатор нови 4 гуми сервисирана
Не е регистрирана
Може веднаш да се регистрира

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
070316018
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам