1 / 6
Две бироа, дрвена изведба
2.500 МКД
3.000 МКД
04.10.2022 09:42

Карпош / Скопје

Се продаваат 2 бироа со по еден вграден бокс фиоки, како и две канцелариски ротирачки столчиња.
Единечна цена :
1 биро = 2.000 ден
1 столче = 1.000 ден

Се продава и друг различен мебел поради продажба на имот на семејство отсутно од МК над 30 години.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

Јован
ул.Осло бр.2 Скопје
Потврден огласувач
075228550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам