1 / 12
VW TOUAREG 3.0 TDI - 2012
12.000 €
Цената е фиксна
05.12.2022 22:55

Струмица / Струмица

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SE PRODAVA VW TOUAREG
-MOTOR 3.0 TDI
-GODINA NA PROIZVODSTVO 2012
-KILOMETRI 220.000
-STANDARDNA OPREMA ZA OVAA KLASA NA VOZILO SO OFFROAD PAKET
-UVEZEN OD GERMANIJA AVGUST 2021 LICNO OD MENE SO VOZENJE
-REGISTRIRAN NA BUGARSKI REDOVNI TABLI NA LICNO MOE IME, MOZE DA SE CARINI NA MK TABLI ILI DA SE PRODADE NA LICE SO BG PASOS. CARINA OKOLU 4500 EUR
-ISPRAVEN I SPREMEN ZA PAT

ZAMENA KAMION VLEKAC NA BG TABLI EURO 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delikates Kompani
Потврден огласувач
078457878
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам