1 / 12
Skoda fabia 1.9tdi Nov uvoz svajcarija
По Договор
29.09.2022 21:56

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

Skoda

Модел:

Fabia

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🇨🇭🇨🇭SKODA FABIA 1.9tdi 🇨🇭🇨🇭
Uvezena od svajcarija so plateni davacki do registracija
-GODINA NA PROIZVODSTVO 2007 1.9tdi 77kw 197.000km
- OPREMA:
-KLIMATRONIC
-ABS
-AIR BAG
-ALARM
-SERVO VOLAN
-CD PLAYER;
-BORD KOMJUTER
-METALIK BOJA
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
-MALA POTROSUVACKA
- GUMI SO BANDAZI idr...

Za poveke info na mob 071-242-905

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Edin
Потврден огласувач
071242905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам