1 / 1
Prodavam 2 polovni duseci za edinecni krevetcinja
1.000 МКД
17.07.2022 13:01

Охрид / Охрид

Dimenzii : 190x90 i 190x80.

Cena 1000 denari povolna po dusek.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Kiril Josifoski
Потврден огласувач
077625366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам