1 / 2
se prodavat pvc prozorci
230 €
26.09.2022 06:21

Куманово / Куманово

se prodavat pvc prozorci so roletbi komplet dobro socuvanj..
150/180
150/175
i alum prozor 80-100

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Се продава од:

ajdinrustemde@outlook.com
Потврден огласувач
078236476
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам