1 / 7
Prodavam trosed dvosed i fotelja
5.000 МКД
Цената е фиксна
Денес 12:42

Аеродром / Скопје

Prodavam trosed dvosed i fotelja
trosedot i dvosedot imaat mehanizam za spuštanje.
cena 5000denari.
075 350 855

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Xxxxxx
Потврден огласувач
000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам