1 / 4
Iveco Slep sluzba Vlecna sluzba
8.000 €
21.08.2022 09:20

Делчево / Делчево

Iveco 2.8
2003god
Platforma 4.90m na 2.10m
Vitlo 5.5t
Nosivost 2550kg

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од:

Andrej
Потврден огласувач
071309633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам