1 / 10
Volkswagen Polo 1.9 SDI
1.090 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.08.2022 20:55

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

47 kw / 64 ks

Kласа на емисија:

Останато

Poloto e vo dobra vozna sostojba, karoserija bez korozija I skapanici so mali zabeleski na branicite, dobri gumi...
- elektrika na stakla
- klima
- centralno so dalecinsko, DVa kluca I dve dalecinski
- servo volan
- Airbags
- smeneto maslo I filtri, PK kais
- Zamena za vozilo so 5 vrati

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Xxx
Потврден огласувач
074203209
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам