1 / 3
Куќа Варош Прилеп
По Договор
30.09.2022 11:38

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

15

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1977

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Илија Компаниоски 30

Повеќе инфо на 078 223 826 Александар
Повеќе инфо на 078 223 826 Александар

Куќа во Варош
Ул.Илија Компаниоски бр30
Дворно место 300 м2
-Приземје 100 м2 од кои 50 гаража 50 станбен простор
-1 кат стан 90м2 (карабина)
-2 кат стан 90м2
- реновиран (пвц дограма,изолација,нова куња,ново вц и купатило,парно грење,соларно…)
- Подкровје со тераса
- Помошни простории 30м²

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
077870970
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам