1 / 1
Sedmosed garnitura/седмосед гарнитура
4.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.11.2022 15:11

Кочани / Кочани

Се продава седмосед во солидна состојба, со механизам за спуштање.

ИНФО САМО НА: 078708308 Андреј
ИНФО САМО НА: 078708308 Андреј
ИНФО САМО НА: 078708308 Андреј

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
075311450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам