1 / 1
Velosiped kako nov
3.500 МКД
03.11.2022 19:58

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

25 "

Големина на рам:

18 "

Velosiped kako nov.
INFO --077 641 431--

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
078 255 933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам