1 / 5
E220 CDI 2005 godina
5.250 €
27.11.2022 13:35

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava E220CDI proizvedena 2005 g,cela godina registracija, avtomatski menuvac servisiran pred skoro vreme, greaci na sedista, novi gumi.
Super sostojba. MOZI ZAMENA ZA POMALO POEVTINO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

x
Потврден огласувач
078308098/077699366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам