1 / 1
25 dekari niva pomegu Novo Lagovo i Berovci
2 €
20.09.2022 16:12

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

25000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava niva 25 dekari pomegu Novo Lagovo i Berovci, pogodna za sekakov vid na gradeznistvo i fotovoltaici

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
071298484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам