Stolarski uslugi
1.000 €
28.08.2022 12:28

Кисела Вода / Скопје

Столар врши поправка на мебел, кујни, плакари, столици, врати и друго -Зоран- 077 592 877

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Мебел и ентериер

Се продава од:

Valentin
Потврден огласувач
077592877
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам