1 / 6
Citroen
7.800 €
Денес 13:19

Куманово / Куманово

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Citroen C3 1.6 Blue HDi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tace
Потврден огласувач
070381629
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам