Se prodava stan vo centarot na prilep
38.000 €
Цената не е фиксна
19.07.2022 23:57

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4,5

Квадратура:

65 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Dimo narednikot b2/20

Stanot se naoga vo zgradite kaj dimo narednikot i e kompletno namesten.
Zvonete na sledniov broj:

078 548 522
078 548 522
078 548 522

Vineta

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
075247735
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам