1 / 7
Audi a6 30.tdi qwatro
12.000 €
26.05.2023 22:34

Куманово / Куманово

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

176 kw / 239 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi a6 30.tdi quattro, ful oprema.
Motor, menjac perfektni. Klimatronik, atestirani klima folii, greaci na sedišta napred i nazad, parking senzori, navigacija, blutut, postavka za tel, šiber, kuka za vlecenje 4 novi gume, nov akumulator i dr. Reg. Do 5-okt-2023,zelen karton.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

boris
Потврден огласувач
071208498/////
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам